O násO nás

Od roku 1992 firma Bohumil Špaček - BOŠ (nyní BOŠ - aromata) pomáhá svým zákazníkům - výrobcům s vývojem a výrobou nových produktů, zejména v oblasti nápojů. Zajišťovali jsme vývoj a schvalování energetických nápojů a později nápojů obsahujících naše extrakty z léčivých rostlin. V kategorii barviv nyní pracujeme hlavně s ovocno-zeleninovými koncentráty s výrazným barvícím efektem bez nutnosti uvádět E označení a také s přírodními aromaty různých kategorií.

V pivovarství jsme již v devadesátých letech začali testovat a doporučovat ochucování piva jako trend rozšiřování sortimentu. Také zde uplatňujeme použití koncentrátů, které umožní i změnu barvy výrobku.

Pro alkoholické nápoje jsme propagovali různé nové příchutě zejména u nápojů s nižším obsahem alkoholu. Ale dodáváme i klasická aromata konzumních i exotických druhů. 

Inovace sortimentu byla a je vždy základem naší nabídky, dodávky surovin pak stabilizujícím prvkem výroby. Jsme schopni pro Vás dodávky kompletovat (aroma, barva, ovocný koncentrát, přírodní vláknina atd.). Také velikost dodávaných šarží surovin můžeme přizpůsobit potřebám výrobce.

Stále pro Vás sledujeme vývoj na českém i světovém trhu potravinářských produktů tak, aby naše nabídka byla vždy o krok napřed. Neustále sledujeme aktuální stav Nařízení a Směrnic EU a jsme tedy schopni Vám pomoci s jejich aplikací.

Pro každého zákazníka vytváříme výrobky na míru tak, aby vyhovovaly jeho přání a výrobním podmínkám.

Můžeme zajistit i jejich exkluzivní práva.